William Herezgov

Acolyte on Gallifray

Description:

William został wysłany na Gallifray przez Dazena kilka lat temu. Miał trzymać piecze nad tą planetą i monitorować wszelkie dziwne zjawiska.
Oficjalnie nigdy go tam nie było i nie ma go nadal. Jego prawdziwe imię i nazwisko jest utajnione w razie gdyby ktoś was przechwycił.

Planeta ze względu na swoją niewyjaśnioną bliskość z osnową jest pod obserwacją Ordo Maleus i na mocy umowy między inkwizytorskiej inne oddziały inkwizycji nie mają prawa tam stacjonować.

Z Inkwizytorem Dazenem komunikował się przy użyciu przesyłu wiadomości przez tunele osnowy średnio raz na kwartał/półrocze.

Ostatnia wiadomość przesłana jest wyjątkowo niepokojąca:

Witaj Lordzie inkwizytorze,

Na Galifrey mamy czwarty dzień Mroźnych Mgieł.

Na wstępie pragnę Ci podziękować. Twoi agenci uratowali mi życie udaremniając spisek który miał na celu mnie zgładzić.
Nie mniej, sytuacja na planecie pogarsza się z miesiąca na miesiąc. Pęknięcia osnowy są coraz częstsze, zaginięcia zaczęły się nasilać, a o wszystko oskarżany jest Juha Bach i jego Gwiezdna Gwardia. Dodatkowo od momentu przybycia Twoich agentów sprawy zaczęły przybierać coraz gorszy obrót.
Jeden z Twoich ludzi został przechwycony przez Agentów Ordo Hydra, co oznacza że zarówno reszta komórki jak i ja i moi agenci są w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Proszę zatem o możliwie szybką odpowiedź z Twojej strony dotyczącą jakie mam podjąć dalsze kroki.

Niech światło Imperatora prowadzi Ciebie i Twój statek
Uniżony sługa
W.

Bio:

William Herezgov

Sektor Omnichrome Dareth